מאז 1988 חברת איטום במודיעין חורטת על דגלה, מקצועיותה ואמינותה. חברת האיטום מחזיקה באיכות חומרי האיטום הגבוהה ביותר. גם המתקדם ביותר. לחברה ציוד חדשני, צוות מקצועי, ומספקת שירותים בכל רחבי הארץ. הידע המצטבר בתחום האיטום ו -25 שנות כישורים וניסיון מאפשרים לחברת האיטום של  לפתור כל נושא איטום, בידוד ואחזקה נאותה בתחום זה.

 

במה אנו שונים משאר חברות האיטום בארץ?

חברת איטום במודיעין מספקת שירותים בכל אזורי הארץ ומבטיחה לעמוד בלוח הזמנים. החברה אוטמת באמצעות החוזה שנחתם בין הלקוח לחברה, הכולל מחיר, חומר איטום ואחריות איטום. עבודת חברת איטום הינה מקצועית ויסודית, מאות לקוחות חברת האיטום התמימים מרוצים מה שמראה אמינות ומקצועיות.

 

אם אתם מריחים את ריח החורף בפתח, זה הזמן לאטום מחדש, אז כדאי לפנות לחברה ידועה עם ניסיון רב שנים בתחום האיטום. פנייה לחברה כזו תשאיר אתכם בשקט ותחווה חורף חם ויבש מבלי לגרום נזק לקירות ולמבנים.

 

אחת החברות הידועות באיטום, הינה איטום במודיעין !

 

חברת איטום במודיעין שירות ואחריות

ניתן להשתמש בחומרי איטום של חברת מודיעין על גגות, קירות ורצפות. השירות ניתן הן למגזר הפרטי והן למגזר המסחרי. חברת האיטום הממוקמת במודיעין מחזיקה צוות מיומן עם ניסיון רב שנים בתחום האיטום, והיקף השירותים מכסה את כל הארץ. חברת איטום מודיעין מעניקה אחריות ל -10 שנים לאיטומים באמצעות יריעות אספלט, מה שמראה אפקט איטום יעיל. מנהל החברה ישמח לספק לכם שירותים בכל עת, תוך מתן המלצות לא מחייבות ומחירים נוחים.

 

איטום מודיעין – שומרים על הגג יבש

חברת האיטום במודיעין הינה חברה עם ניסיון של 30 שנה באיטום גגות. בחברת איטום זו, הדבר החשוב ביותר הוא אמינות ומקצועיות. חברת איטום מודיעין לא רק מלווה את הלקוח בתחילת הדרך, אלא גם מלווה את הלקוח במהלך העבודה ובסיומה.

 

איטום גגות- עוד לפני שהגשם בא

לפני בואו של כל חורף, מומלץ לערוך בדיקה שגרתית בגג בכדי לבדוק שהכל תקין ואין פגמים או סדקים. פגמים או סדקים אלו יגרמו לנו להתחיל לרדת גשם בכדי למנוע נזילות קשות וכתמי מים על הקירות. זה גם מסכן באופן ישיר את בריאותם של אנשים החיים במשקי בית עם לחות קבועה. בעזרת איטום גגות תוכלו לפתור את בעיית הדליפה ולבלות חורף שקט.

 

איך לבחור בעלי מקצוע מקצועיים ובאילו חומרים לאיטום גגות להשתמש ?

על מנת למנוע רטיבות אשר חודרת לגג ומתפשטת אל מעבר כל קירות הבניין, יש לבצע איטום גגות, איטום גגות הוא החלק החשוב והמרכזי בכל בית, הדבר הלא פחות חשוב הוא: לדעת לבחור בעל מקצוע אשר בהחלט יידע להשתלט על הבעיה הקיימת תוך כדי שימוש בחומרי איטום חזקים ומקצועיים אשר יתאימו לאותו הגג הספציפי , הרי  בחירת עבודה עם חומר האיטום, אשר אינו מתאים, יכול לגרום לכשל של כל מערכת האטום מה שיוביל אותנו לנזקים הרבה יותר גדולים ולא רצויים. ישנם בשוק כמה חומרים ידועים בשימוש לאטום גגות כמו: זפת חמה, חומרי איטום ביטומניים, חומרי איטום אקריליים ועוד…