תחום איטום הגגות הינו תחום שהתפתח מאוד בשנים האחרונות והפך להיות יעיל יותר,עמיד יותר וידידותי יותר לסביבה. כאשר אתם מעוניינים לאטום את גג ביתכם,רצוי לפנות לחברה מקצועית מנוסה ואמינה שתעשה את העבודה. איטום ראש העין הינה בעלת ניסיון מקצועי של שנים רבות באיטום גגות מכל הסוגים. העבודה שלנו מתבססת על ניסיון שימוש בחומרים איכותיים, יסודיות ובטיחות. אנו לא מתפשרים על התוצאה הסופית לא מבחינת הבטיחות שלה ולא מבחינת האסתטיקה שלה. אנו מאמינים שגג בטוח ואטום צריך להיות גם גג יפה ואסתטי וזה בא לידי ביטוי בכל עבודת איטום שאנחנו מבצעים.

מגוון יתרונות תחת קורת גג אחת

הצוות המקצועי של איטום ראש העין  כולל אנשי מקצועי מעולים ואמינים. כלל הצוות שלנו כולל רתכים מקצועיים בעלי ידע רב באיטום גגות, אבחון נזילות מורכבות,תכנון ויצירת שיפועי בט קל איטום מרתפים ו ניקוי מרזבים. העבודה שלנו היא עבודה איכותית, יסודית, בטוחה והתוצר המוגמר שתקבלו הוא גג

מושלם.

איטום ראש העין   מגוון שיטות איטום תחת קורת גג אחת!

כשאתם בוחרים באיטום ראש העין  אתם יודעים בוודאות שתיהנו משירות מקצועי, אמין ומהיר.

איטום ראש העין  מספקים שירותי איטום גגות מעל ל-25 שנה, אחרי אין ספור גגות אותם שאטמנו אנו יכולים להגיד לכם בביטחון כי נוכל לסייע לכם במשימה על מנת שתהנו מגג עמיד ומבית יבש בכל עונות השנה

איטום ראש העין  מספקים פתרונות לכל סוגי הגגות ומתמחים בשיטות איטום שונות במטרה לספק ללקוחתנו מענה כולל…

איטום גגות מתבצע במקרים בהם יש נזילות או דליפות של מים. איטום גגות נעשה על ידי אנשי מקצוע מנוסים בעבודת איטום גגות, ברוב המקרים מי שאחראי על עבודות מסוג זה הינו קבלן איטום מורשה המחזיק בתעודה מקצועית המאפשרת לו לעסוק במקצוע. כדי להביא לאיטום הגג בצורה אפקטיבית ושהאיטום יחזיק מעמד לאורך שנים, יש לבחור בחברה מוכרת ואמינה שתבצע את עבודת איטום הגג על הצד הטוב ביותר. אנשי הצוות יודעים להתאים את החומרים על פי סוג הגג, כגון גגות רעפים, גגות בטון, אסבסט וכדומה.

את החומרים בהם משתמשים לצורך איטום גגות, יש להתאים לתשתית של הגג, יש איסור לערבב בין משפחות של חומרים. לכן חשוב שקבלן איטום יבחר את השיטה המומלצת ביותר לאיטום הגג. לפני שמתחילים בעבודת איטם הגג, מורחים שכבה של פריימר (Primer) מדובר על חומר איטום שמייצר מעין תשתית לשכבת האיטום.