• איטום גגות – כבר מעל 50 שנה!
  • החברה המובילה לאיטום גגות בזכרון יעקב

קצת על חברת איטום גגות בזכרון יעקב:

חברת איטום גגות בזכרון יעקב חרטה על דגלה, מקצועיות ואמינות כבר משנת 1970, כאשר אב המשפחה הוא זה שהקים בין הראשונים בארץ את החברה.

 מנהל החברה היום הינו בנו, אשר ממשיך את מפעלו של אביו מזה 20 שנה. חומרי האיטום של חברת איטום גגות בזכרון יעקב, הם בין האיכותיים ביותר והשיטות הן מהמשוכללות. לחברה יש ציוד חדשני, אנשי צוות מקצועיים והשירות ניתן בכל האזורים בארץ. הידע המצטבר בתחום האיטום וכן, מיומנות וניסיון של 50 שנה, הם אלה המעניקים לחברת כתר איטום את היכולת לפתור כל בעיית איטום, בידוד ותחזוקה נכונה בתחום זה.

במה איטום גגות  שונים משאר חברות האיטום בארץ?

חברת איטום גגות בזכרון יעקב מעניקה שירות בכל אזורי הארץ, תוך התחייבות בעמידה בלוחות הזמנים. חברת איטום גגות מתחייבת באמצעות חוזה, הנחתם בין הלקוח והחברה, לבצע את האיטום שיכלול גם את המחיר, את חומרי האיטום ואת האחריות שניתנת על האיטום. העבודה של איטום גגות הינה מקצועית ויסודית, מאות לקוחות של חברת כתר איטום מרוצים , מה שמעיד על אמינות ומקצועיות.

שירותי איטום גגות  ניתנים על ידי אנשי מקצוע מובילים. המטרה העיקרית בשירות היא להתאים שיטת איטום לצרכי הלקוח לפי אופי ומבנה הגג. אפשר לבצע איטום בסיסי בעזרת זיפות גגות או יישום יריעות ביטומניות.

בנוסף, יש הבדל בין איטום גגות מרוצפים וישרים לבין גגות רעפים וגגות משופעים. תושבי והסביבה צריכים לדאוג לבחירת קבלן איטום גגות מוביל המכיר את התחום ובקיא בו.

בעזרת איטום גגות בזכרון יעקב, ניתן להשיג יתרונות רבים:

שמירה על ערך הנכס – איטום גגות מונע הצטברות מים על הגג, חוסך נזקי רטיבות ונזילות וגם מאפשר שמירה על ערך הנכס לאורך זמן. האיטום הוא חלק בלתי נפרד מתהליך בנייה שלבתים חדשים או שיפוץ דירות ישנות.

חיסכון בהוצאות אנרגיה – איטום גגות משפר את היעילות האנרגטית בתוך הבית. הוא מאפשר חיסכון בהוצאות על ידי שמירה על טמפרטורות נוחות לכל אורך השנה. אפשר ליישם פתרונות איטום מתקדמים ולחסוך מאות שקלים בשנה.

כיצד לבחור קבלני איטום גגות בזכרון יעקב?

חשוב לברר על הניסיון של קבלני איטום ולוודא את ההיכרות שלהם. זו עיר גדולה בה חיים מעל 200 אלף תושבים. הקרבה של זכרון יעקב לתל אביב והגבולות המשותפים עם הוד השרון, רמת השרון, בני ברק וגבעת שמואל הופכים אותה למוקד כלכלי ומסחרי. קבלני איטום חייבים להגיע במהירות ולבצע עבודות יעילות ועמידות.

היתרונות שלנו:

  • 50 שנות וותק וניסיון בתחום
  • אחריות מלאה על כל עבודה
  • שירות לשביעות רצון הלקוח
  • שירותי S.O.S בימים גשומים
  • שימוש בציוד וחומר מתקדם